94226
Ah, I remember our GT Math teacher in 4th and 5th grade would let us chew gum during tests :3 And there was this one test, with five challenging problems (which aren't so challenging anymore XD), and if we got all five right, the teacher would buy lunch for us from our fave fast food place. I got it once, and got food from Subway :3